Obrazy dostępne

Obrazy olejne, które możesz kupić od ręki. Krótki czas oczekiwania.
Super na prezent dla każdego! Pejzaże, abstrakcje i inne.
Do salonu lub sypialni… Odmień swoje wnętrze!
Zapytaj o rabat dla siebie!

Dolina

<< Kliknij po więcej zdjęć
Urzekający obraz, który nada Twojemu wnętrzu więcej przestrzeni oraz kolorów. Przyciąga wzrok jak magnes! Namalowałem go profesjonalnymi farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 50x40 cm
Cena z wysyłką 450 zł

Samotna brzoza

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten obraz wprawia nas w radosny nastrój. Bije od niego wiele pozytywnej energii. Jak inne moje obrazy przykuwa wzrok każdego kto zerknie w jego stronę. Jestem pewny, że odmieni Twoje wnętrze nie do poznania! Namalowałem go profesjonalnymi farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 40x50 cm
Cena z wysyłką 450 zł

Relaksujący spacer

<< Kliknij po więcej zdjęć
Niesamowity obraz, który przywołuje nasze wcześniejsze górskie wędrówki. Wyróżnia się żywymi barwami. Od razu rzuca się w oczy na ścianie i odmienia na plus każde wnętrze. Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 40x30 cm
Cena z wysyłką 400 zł

Ostatni

<< Kliknij po więcej zdjęć
Tajemniczy obraz, który przemawia do każdego inaczej... Gruba faktura farby nadaje mu niezwykłego wyglądu. Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 60x60 cm
Cena z wysyłką 350 zł

Niepokój

<< Kliknij po więcej zdjęć
Intrygujący obraz. Warto mu się dokładniej przyjrzeć i chwilę nad nim zastanowić... Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 50x40 cm
Cena z wysyłką 350 zł

W labiryncie

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ożywi Twoje wnętrze i doda mu niepowtarzalnego wyglądu! 

Obraz namalowałem farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 70x50 cm
Cena z wysyłką 320 zł

Most

<< Kliknij po więcej zdjęć
Energia w czystej postaci! Ten obraz ożywia każde pomieszczenie, w którym zawiśnie. Wszyscy odczytują go na swój sposób. A co Ciebie do niego przyciągnęło?

Obraz namalowałem farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 60x50 cm
Cena z wysyłką 300 zł

Gdzieś pomiędzy...

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten obraz nada Twojemu wnętrzu bajkowego nastroju. Patrząc na niego przenosimy się do innego świata. Tajemniczego, niezbadanego... Odważysz się? Obraz namalowałem farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 60x30 cm

Cena z wysyłką 280 zł

Nie zostawiajcie mnie samego...

Specyficzny obraz, specyficzny klimat... Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 300 zł

Palmy

<< Kliknij po więcej zdjęć
Jest to bardzo rozgrzewający obraz w sam raz na chłodne dni. Czuć ten żar rozgrzanego powietrza, które rozchodzi się po cały pomieszczeniu. Obraz ten także namalowałem farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 220 zł

Na szlaku

<< Kliknij po więcej zdjęć
To bardzo refleksyjny obraz. Patrząc na niego możemy się na chwilę zatrzymać i przemyśleć pewne sprawy... Obraz ten namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 40x50 cm

Cena z wysyłką 300 zł

Chodźmy na spacer

<< Kliknij po więcej zdjęć
Wiosenne spacery należą do tych przyjemnych czynności, które z chęcią wykonujemy jak najczęściej się da. Ten obraz na pewno będzie Ciebie do tego zachęcał... Obraz ten namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 260 zł

Chmury

<< Kliknij po więcej zdjęć
Naprawdę niesamowity widok! Gęste chmury sunące powoli po niebie potrafią nas uspokoić i zrelaksować. Jeżeli tego oczekujesz od obrazu to ten jest dla Ciebie w sam raz! Obraz ten namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 300 zł

Spacer nad rzeką

Ten obraz nie tylko pozytywnie wpłynie na pomieszczenie, w którym go zawiesisz, ale także na Ciebie. Już samo patrzenie na niego nawet przez chwilę potrafi zrelaksować i poprawić humor.

Obraz ten namalowałem farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 60x40 cm

Cena z wysyłką 450 zł

Wiosna

<< Kliknij po więcej zdjęć
Piękna pogoda, ciepły wiatr owiewa twoje ciało... Spacerujesz polną drogą, relaksujesz się i odpoczywasz. Podziwiasz przyrodę, która na nowo budzi się do życia... Obraz ten namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 60x40 cm

Cena z wysyłką 320 zł

Polanka

<< Kliknij po więcej zdjęć
Na polance zawsze coś się dzieje! Piękne, żywe kolory poprawiają humor temu kto na niego patrzy. Ściana na której wisi ten obraz przykuwa wzrok.  Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 30x30 cm

Cena z wysyłką 200 zł

Spacer

<< Kliknij po więcej zdjęć
Obraz, który działa na nas relaksująco. Spokojne, stonowane kolory z przewagą zielonego oraz żółtego. Dużo drzew, krzewów i ścieżka prowadząca w głąb lasu... Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 50x40 cm
Cena z wysyłką 280 zł

Borówki

<< Kliknij po więcej zdjęć
Niewielki obraz, ale jakże urokliwy! Bardzo przyjemnie się na niego patrzy. Twojemu wnętrzu doda wyjątkowego wyglądu. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 30x20 cm

Cena z wysyłką 110 zł

Brzozy

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten niewielki obraz pasuje do mniejszych pomieszczeń. Takie małe okno na las, w którym królują brzozy. Patrząc na niego nabiera się ochoty na spacer na świeżym powietrzu... Obraz namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 30x30 cm

Cena z wysyłką 140 zł

Czuwanie

<< Kliknij po więcej zdjęć
Stonowane, delikatne barwy. Moment oczekiwania, bezruch. Co się dalej wydarzy? Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 40x30 cm

Cena z wysyłką 170 zł

Góra nr 1

<< Kliknij po więcej zdjęć
Samotna góra wynurza się z gęstego, tajemniczego lasu... Wiele barw, żywe kolory przyciągają wzrok każdego kto na niego spojrzy. Obraz został namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 40x30 cm

Cena z wysyłką 160 zł

Klasztor Chrisoskalitissa

<< Kliknij po więcej zdjęć
Grecja i jej wyjątkowe budynki. Klasztor zainspirował mnie, aby go namalować. Był piękny, upalny dzień. Słońce malowało świat wszystkimi możliwymi barwami. Ten obraz pięknie prezentuje się na ścianie i ożywia każde wnętrze. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 70x50 cm

Cena z wysyłką 300 zł

Mroźny poranek

<< Kliknij po więcej zdjęć
Brrr... prawdziwa, mroźna zima. Dużo śniegu, niskie temperatury, szron osadzający się na drzewach... Ten obraz doda niebagatelnego wyglądu Twojemu wnętrzu. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 60x50 cm

Cena z wysyłką 250 zł

Przyjaźń

<< Kliknij po więcej zdjęć
Obraz dla miłośników koni. Prawdziwa więź pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem emanuje z tego obrazu przemawiając do każdego kto na niego patrzy... Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 200 zł

Ptaszek

<< Kliknij po więcej zdjęć
"Ptaszek" jak żywy! Chyba zauważył coś ciekawego! Trudno od niego oderwać wzrok. Uważaj, bo gdy się odwrocisz, może odlecieć... Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 220 zł

Stara ławka

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten obraz jest bardzo kolorowy i wyróżnia się na ścianie. Ociepla pomieszczenie w którym wisi. Ma się ochotę usiąść na tej ławeczce i odpocząć od szarej codzienności. Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 220 zł

W górach

<< Kliknij po więcej zdjęć
Relaks w górach... Dużą rolę w tym obrazie odgrywa niebo, które nadaje mu wyjątkowego wyglądu. Dzięki temu obrazowi Twoje wnętrze zyska więcej przestrzeni. Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 70x50 cm

Cena z wysyłką 250 zł

Zachód słońca nr 2

<< Kliknij po więcej zdjęć
Zachód słońca nad jeziorem... Piękne, żywe kolory, ciemny las, spokojna woda, szuwary... Relaks w pełnej krasie! Przyjemnie się na niego patrzy po ciężkim dniu. Odpoczynek zapewniony... Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym głębokim. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 250 zł

Zachód słońca nr 3

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten obraz posiada bardzo żywe kolory. Dodaje energii i pobudza do działania. Na pewno poprawi humor każdemu kto na niego spojrzy. Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 70x50 cm

Cena z wysyłką 260 zł

Zielona torebka

<< Kliknij po więcej zdjęć
Upalny dzień na plaży, ktoś zostawił tu zieloną torebkę, a może zapomniał zabrać? Ten obraz nada Twojemu wnętrzu wyjątkowej atmosfery... Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 70x50 cm

Cena z wysyłką 240 zł

Na plaży

<< Kliknij po więcej zdjęć
Obraz dla miłośników polskiego morza. Swojskie klimaty w Twoim domu... Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 80x40 cm

Cena z wysyłką 250 zł