Obrazy sprzedane

Wybrane obrazy, które zostały już sprzedane.
Mogę je dla Ciebie namalować na specjalne zamówienie.
Cena zależy od rozmiaru obrazu, który Ci się spodobał.

Wiosenny spacer

<< Kliknij po więcej zdjęć
Obraz, który potrafi odmienić każde wnętrze! Świetnie prezentuje się na ścianie przyciągając wzrok każdego kto go zauważy. Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 30x40 cm
Cena z wysyłką 430 zł

Tulipany

<< Kliknij po więcej zdjęć
Jeśli lubisz tulipany ten obraz jest dla Ciebie! Tryska z niego życie, żywe kolory, radość. Dodaje energii na co dzień, wystarczy na niego spojrzeć... Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 30x50 cm

Cena z wysyłką 330 zł

Widok na morze

<< Kliknij po więcej zdjęć
Czujesz tę morską bryzę na twarzy? Gdy powiesisz ten obraz na ścianie Twoje wspomnienia powrócą momentalnie! Ponadto Twoje wnętrze nabierze nowego wyglądu. Obraz ten namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 40x30 cm

Cena z wysyłką 300 zł

Chatka

<< Kliknij po więcej zdjęć
Piękny prawda? Zimowy krajobraz na gorące letnie dni... czemu nie? Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 30x40 cm
Cena z wysyłką 360 zł

Gorący dzień

<< Kliknij po więcej zdjęć
Upalny dzień na plaży, piasek parzy w stopy, słońce oślepia Cię swoim blaskiem... Mówiąc krótko ukrop! Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu lnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 40x30 cm
Cena z wysyłką 360 zł

Bezchmurne niebo

<< Kliknij po więcej zdjęć
Noc, zima, mróz, las, dużo śniegu, bezchmurne niebo, samotny domek stojący gdzieś na polanie... Ten obraz pobudza wyobraźnię. Na ścianie prezentuje się przepięknie. Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm

Cena z wysyłką 220 zł

Zachód

<< Kliknij po więcej zdjęć
Kolejny obraz, przy którym można się naprawdę zrelaksować! Wypełniają go ciepłe barwy oddziałujące na całe pomieszczenie, w którym został powieszony. Ze względu na większy rozmiar nadaje się on do dużego pokoju lub salonu. Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.
Rozmiar 80x70 cm
Cena z wysyłką 330 zł

Dwa światy

<< Kliknij po więcej zdjęć
To jest jeden z tych obrazów, który u każdego wywołuje odmienne emocje... Zaciekawi każdego, kto go zobaczy. Serdecznie polecam. Nie zawiedziesz się. Obraz namalowałem farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 80x40 cm lub do uzgodnienia.
Cena z wysyłką 400 zł

Lasek

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten krajobraz nada Twojemu wnętrzu więcej przestrzeni i ożywi je. Przyjemnie się na niego patrzy rozmyślając o dalekich wędrówkach w nieznane... Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 40x30 cm lub do uzgodnienia.

Cena z wysyłką 170 zł

Po burzy

<< Kliknij po więcej zdjęć
Mokra plaża, spienione morskie fale, kilkoro spacerujących ludzi... Na ten obraz każdy zerka z ciekawością. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm lub do uzgodnienia.

Cena z wysyłką 220 zł

Łódka

<< Kliknij po więcej zdjęć
Kolejny kolorowy, radosny obraz. Występuje tutaj wiele różnych barw, dlatego pasuje do każdego wnętrza, któremu nada wyjątkowego wyglądu. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x40 cm lub do uzgodnienia.

Cena z wysyłką 220 zł

Ostatni śnieg

<< Kliknij po więcej zdjęć
Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 90x70 cm lub do uzgodnienia.

Cena z wysyłką 320 zł

Wieczór na plaży

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten obraz robi niesamowite wrażenie! Nie można od niego oderwać wzroku. Może to przez te żywe barwy, a może układ chmur? Każdy ma na ten temat inne zdanie... Ważne, że ten obraz odmieni każde wnętrze nie do poznania! Namalowałem go farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 70x50 cm lub do uzgodnienia.

Cena z wysyłką 260 zł

Nad morzem

<< Kliknij po więcej zdjęć
Kolejny obraz, który ożywia wnętrze dzięki szerokiej palecie pięknych barw. Jest w nim coś, co sprawia, że poprawia Ci się humor i czujesz się lepiej... Robi niesamowite wrażenie na ścianie i przyciąga wzrok każdego, kto znajduje się w jego pobliżu. Namalowany został farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x60 cm lub do uzgodnienia.

Cena z wysyłką 260 zł

Narcyz

<< Kliknij po więcej zdjęć
Kwiaty każdemu poprawią humor! Te narcyzy są tego świetnym przykładem. Ich żywe barwy przyciągają wzrok i zatrzymują go na dłużej. Na pewno pozytywnie wpłyną na pomieszczenie, w którym je powiesisz. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 30x25 cm lub do uzgodnienia

Cena z wysyłką 140 zł

Góra nr 2

<< Kliknij po więcej zdjęć
Lubisz góry? Ten obraz na pewno przypadnie Ci do gustu. Ma małe rozmiary, ale bardzo żywe kolory. Pokój w którym go zawiesisz odmieni się nie do poznania. Przyciąga wzrok każdego jak magnes. Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 30x30 cm lub do uzgodnienia

Cena z wysyłką 140 zł

Czujesz ten cudowny zapach?

<< Kliknij po więcej zdjęć
Ten obraz przykuwa wzrok różnorodnością barw... Kwiat wyłania się z nich jak z mgły. Bardzo radosny, przyjemny w odbiorze obraz. Spraw, aby Twoje wnętrze stało się wyjątkowe! Obraz namalowany farbami olejnymi na wysokiej jakości podobraziu bawełnianym. Posiada zamalowane boki w odcieniu obrazu dlatego świetnie prezentuje się bez ramy. Ma też przymocowaną z tyłu zawieszkę, więc jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po wyjęciu z pudełka.

Rozmiar 50x30 cm lub do uzgodnienia

Cena z wysyłką 190 zł

Facebook2k
Facebook
Instagram580