OPINIE

Znajdziesz tutaj opinie moich klientów, osób, które zgodziły się na ich publikację na forum publicznym.

Bardzo mocno Wam dziękuję i proszę o więcej! 🙂

 


“Dziś odebrałam obraz, który powstał specjalnie na moje zamówienie. Został namalowany z niezwykłą starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Patrząc na niego, ma się wrażenie, że przedstawia żywą postać. Jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu Artysty, p. Ernesta Możdżenia, któremu szczerze dziękuję, że mogę mieć jedną i z pewnością nie ostatnią z Jego prac w swoim mieszkaniu. Polecam.”
Pani Katarzyna


“Obraz, który namalował dla mnie pan Ernest jest przepiękny :} Dokładnie taki sobie wymarzyłam. Oczy się cieszą gdy na niego patrzę.
Wisi w salonie na widocznym miejscu. Nazwałam go zakazany owoc :}
Na koniec dostałam również certyfikat autentyczności. Kto wie może posiadam już obraz mistrza :}”
Jola


“Obrazy Pana Ernesta na żywo są fantastyczne! Nie mogę się napatrzeć na mój! Od kiedy go powiesiłam na ścianie mój pokój po prostu wygląda niesamowicie! Bardzo dziękuję i pozdrawiam.”
Pani Grażyna


“Te obrazy są nie tylko piękne, ale też dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dobra robota!”
Czesław


“Warto było czekać te 3 miesiące na przesyłkę. Po zawieszeniu obrazu w salonie nie da się przejść obok nie zerkając w jego stronę. Po prostu przyciąga wzrok każdego.”
Ewelina


“Firma godna polecania! Obraz zakupiony bez problemów, wygląda jak na zdjęciach a nawet lepiej 🙂 Już się zastanawiam nad kolejnym…”
Pani Bożena


“Niestety jest jeden duży problem z tymi obrazami… po zakupie jednego chce się następne :)”
pozdrawiam Ania


“Świetna obsługa klienta zarówno przed jak i po zakupie! To mi się podoba! A obraz cudowny, brak mi słów!”
Dorota


“Nie spodziewałam się takiego efektu WOW po otwarciu paczki! Jednak nie ma porównania tych obrazów na zdjęciu z tym jak wyglądają na żywo. A jak się powiesi na ścianę to naprawdę nie można przejść obok niego obojętnie :)”
Ania


“Moja ściana otrzymała drugie życie! Bardzo dziękuję panie Erneście! Ten krajobraz wygląda fenomenalnie! Teraz już to wiem – ściana bez obrazu to jak zima bez śniegu :)”
Anna

Facebook2k
Facebook
Instagram580